Fantasztikus volt. Végig volt bennünk egy "kicsi" adrenalin. Mindenképp a beszarsz fokozaton menjetek mert úgy az igazi. A segítő emberünk borzasztó kedves és aranyos. Csak ajánlani tudom, menjetek sokan sokan es halálos élményben lesz részetek.
6 years ago
A LEGJOBB SZOBARENDSZER AMIBE VALAHA VOLTAM!!!Csak ajánlani tudom!!
6 years ago
Csak ajánlani tudjuk!!!! Pár játékot kipróbáltuk már, de ez übereli mindet!!!!! Nagyon jó feladványok, izgalmas helyszínek, paráztatások! Szuper program! Köszönjük az élményt!
Be one of the pioneers who will colonise Mars! You might be part of an extraterrestrial experience in our Test Centre. The first Mars mission will be la...
You know what?! GO TO HELL! That is not how you thought? It’s a bit late … This is a point of no return. You wanted to know something about heaven and h...